“LET NA MALE DIVY”
Recenzia Qatar Airways

Zrecenzované: 15. marca 2018

Leteli sme so spoločnosťou na Mele Divy s prestupom v Dohe. Počas letu milé letušky, let bez problémov, trochu menej miesta na nohy, čo mňa ale osobne nahnevalo: načo majú tri jedlá v ponuke, keď zo štyroch letov čo sme leteli, som trikrát už na výber nemala. Čo dosť naštve, keď si zaplatíte drahú letenku ako všetci ostatní, ale vybrať si už nemôžete. Takže nabudúce radšej Emirates.

Dátum cesty: marec 2018
    • Registrácia a nástup do lietadla
2  Poďakujte používateľovi Romana K.
Napísať recenziuRecenzie (30 627)

Zrecenzované: 2. marca 2018

let z Prahy na Bali, s jednou kratkou zastavkou v Kataru. celkovy let cca 17 hodin, pohodlne letadlo, mohla jsem si vybrat jeste pred odletem misto v letadle, servis na palube OK, neni co vytknout

Dátum cesty: február 2018
    • Registrácia a nástup do lietadla
1  Poďakujte používateľovi randysa1351.
Zrecenzované: 21. februára 2018

Pre mna nejlepsia letecka spolocnost, vzdy som spokojna s top sluzbami, mily zamestnanci a ciste lietadlo.

Dátum cesty: november 2017
    • Registrácia a nástup do lietadla
1  Poďakujte používateľovi Kristina B.
Zrecenzované: 7. januára 2018

4 lety, dva z Viedne do Male, dva späť s medzipristátím v Doha. Absolútna spokojnosť, milý, usmievavý personál. Strava v pohode, možnosť vybrať si z dvoch jedál. Zákusok bol prudko jedlý :) . Na skrátenie cesty slušný výber z filmov, hier, alebo len možnosť sledovať priebeh letu na svetovej mape, alebo z kamier umiestnených na lietadle.

Dátum cesty: december 2017
    • Registrácia a nástup do lietadla
3  Poďakujte používateľovi Marek S.
Zrecenzované: 3. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Služby na veľmi dobrej úrovni, na prestup v Dohe sme mali 1,5 hod, pri východe z lietadla nás čakala osobná sprievodkyňa, ktorá nás odviedla k letu do Saigonu, salónik pre business triedu je v Dohe úžasný, odporúčam vidieť.

Dátum cesty: apríl 2017
    • Pomer kvality a ceny
2  Poďakujte používateľovi ZuzanaK539.