“pohodlné a príjemné”
Recenzia Norwegian

Zrecenzované: 20. marca 2018

V porovnaní s predchádzajúcim letom vyššia úroveň cestovania o 30%. Človek sa necíti ako v low cost.

Dátum cesty: marec 2018
    • Jedlo a nápoje
    • Registrácia a nástup do lietadla
Poďakujte používateľovi Roblukac.
Napísať recenziuRecenzie (28 065)

Zrecenzované: 23. mája 2017

Vždy si môžem prečítať bezplatný časopis, ktorý sa nachádza v priečinku sedadiel alebo urobiť nákup v bare alebo obchodíku.predaj prebieha z vozíka, ktorý obsluhujú velmi mila letušky.Je možnost použiť toaletu alebo sa povystierať počas krátkej prechádzky po lieadle.Ked su volne sedadla mozem sa vystriet na dvoch volnych sedadlach.

Dátum cesty: január 2017
    • Jedlo a nápoje
    • Registrácia a nástup do lietadla
Poďakujte používateľovi horvathovamaria.
Zrecenzované: 13. septembra 2016

Náročné pre starších cestovateľov, ktorí neovládajú anglický jazyk! Všetko vybavovanie pri odlete z letiska SAMOSTATNE elektronicky/batožina, check-in/ treba neustále sledovať "bránu" odletu. Nám zmenili, čakali sme na pôvodnej a takmer sme zmeškali odlet do Viedne. Do lietadla sme prišli poslední a po usadení ihneď odchádzalo.

Dátum cesty: máj 2016
Poďakujte používateľovi katkam54.
Zrecenzované: 2. apríla 2016

Veľmi príjemné vystupovanie palubného personálu. Čistota lietadla dobrá. Toalety čisté, voňavé. Palubný servis na veľmi dobrej úrovni ako aj ponúkané občerstvenie veľmi dobré.

Dátum cesty: marec 2016
Poďakujte používateľovi michalrychno.