“Frankfurt-Viedeň”
Recenzia Lufthansa

Zrecenzované: 10. marca 2020

Výborný let. V tomto období sú poloprázdne lietadlá, takže každý si mohol sadnúť ako chcel.
Personál bol veľmi milý a ústretový.
Viedeň-Frankfurt a späť lietam približne raz za mesiac a s Lufthansou som veľmi spokojná. Zo začiatku som lietala s Austrian, ale Lufthansa má príjemnejší personál a aj ich aplikácia v mobile sa mi páči. Spokojnosť. Odporúčam.

Dátum cesty: marec 2020
Poďakujte používateľovi maryv01.
Napísať recenziuRecenzie (35 945)

Zrecenzované: 2. januára 2020

Let zacinal busboardingom co ma zasa sklamalo. Dlho sme cakali na autobus, a aj v nom pri lietadle. Samotny nastup trval prilis dlho. Mal som miesto 2A. Odlet trocha oddialil problem s nastupnymi schodmi, ktore museli prijst odtiahnut auto aby sme sa konecne destali na drahu. Let bol kratky ale velmi prijemny. Na obed sme dostali ceasar salat, ktory bol velmi chutny. Napoje boli standardne. Let meskal do 10 minut.

Dátum cesty: január 2020
2  Poďakujte používateľovi Kamil B.
Zrecenzované: 2. januára 2020

Cesta zacala na letisku Lisabon miernym sklamanim, ked som sa sozvedel ze bude busboarding. Lietadlo bolo pripravene. Sedel som na sedadle 3A. Co sa tyka miesta na nohy to hodnotim velmi kladne. Vobec som sa necitil stiesnene, kedze prostredne sedadlo sa v business neobsadzuje. Jedlo podavane pocas letu (ranajky) hodnotim priemerne. Obsahovalo pecivo, 2 platky sunky, 1 platok syra, 1 mini maslo, 1 minijam a miska s tvarohovym kremom s mixovanymi jahodami. Napoje boli standardne. Let meskal 18 minut co skomplikovalo prestup na dalsi let.

Dátum cesty: január 2020
2  Poďakujte používateľovi Kamil B.
Zrecenzované: 10. novembra 2019

Leteli sme cela rodina na dovolenku na Kubu. Leteli sme z Viedne do Frankfurtu a odtial Condorom ( Lufthansa ) na Varadero. Let bol perfektny. Tak isto aj jedlo a paradna obsluha a filmy a hudba. Tak isto prebiehal let naspat.

Dátum cesty: apríl 2019
    • Registrácia a nástup do lietadla
3  Poďakujte používateľovi Lissko11.
Zrecenzované: 21. mája 2019

Veľmi dobry pomer ceny a kvality. dobry servis, bezpecnost, cesta prebiehala prijemne, mily a privetivy personal.

Dátum cesty: apríl 2019
    • Registrácia a nástup do lietadla
2  Poďakujte používateľovi Jana S.