“LH2328”
Recenzia Lufthansa

Zrecenzované: 2. januára 2020

Let zacinal busboardingom co ma zasa sklamalo. Dlho sme cakali na autobus, a aj v nom pri lietadle. Samotny nastup trval prilis dlho. Mal som miesto 2A. Odlet trocha oddialil problem s nastupnymi schodmi, ktore museli prijst odtiahnut auto aby sme sa konecne destali na drahu. Let bol kratky ale velmi prijemny. Na obed sme dostali ceasar salat, ktory bol velmi chutny. Napoje boli standardne. Let meskal do 10 minut.

Dátum cesty: január 2020
2  Poďakujte používateľovi Kamil B.
Napísať recenziuRecenzie (35 945)

Zrecenzované: 2. januára 2020

Cesta zacala na letisku Lisabon miernym sklamanim, ked som sa sozvedel ze bude busboarding. Lietadlo bolo pripravene. Sedel som na sedadle 3A. Co sa tyka miesta na nohy to hodnotim velmi kladne. Vobec som sa necitil stiesnene, kedze prostredne sedadlo sa v business neobsadzuje. Jedlo podavane pocas letu (ranajky) hodnotim priemerne. Obsahovalo pecivo, 2 platky sunky, 1 platok syra, 1 mini maslo, 1 minijam a miska s tvarohovym kremom s mixovanymi jahodami. Napoje boli standardne. Let meskal 18 minut co skomplikovalo prestup na dalsi let.

Dátum cesty: január 2020
2  Poďakujte používateľovi Kamil B.
Zrecenzované: 10. novembra 2019

Leteli sme cela rodina na dovolenku na Kubu. Leteli sme z Viedne do Frankfurtu a odtial Condorom ( Lufthansa ) na Varadero. Let bol perfektny. Tak isto aj jedlo a paradna obsluha a filmy a hudba. Tak isto prebiehal let naspat.

Dátum cesty: apríl 2019
    • Pohodlie sedadla
    • Služby zákazníkom
    • Jedlo a nápoje
    • Priestor na nohy
    • Zábava počas letu
    • Pomer kvality a ceny
    • Registrácia a nástup do lietadla
3  Poďakujte používateľovi Lissko11.
Zrecenzované: 21. mája 2019

Veľmi dobry pomer ceny a kvality. dobry servis, bezpecnost, cesta prebiehala prijemne, mily a privetivy personal.

Dátum cesty: apríl 2019
    • Pohodlie sedadla
    • Služby zákazníkom
    • Jedlo a nápoje
    • Priestor na nohy
    • Zábava počas letu
    • Pomer kvality a ceny
    • Registrácia a nástup do lietadla
2  Poďakujte používateľovi Jana S.
Zrecenzované: 18. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

S lufthansou sme mali letieť do Frankfurtu a odtiaľ ďalej o 3 hodiny do cieľovej destianacie, 3 hodiny pred odletom bol však uzavretý chec in , vysvetlenie let. spoločnosť poslala menšie lietadlo a ty co sa zacheckovali online ( v našom prípade sa to nedalo) uz naplnili lietadlo , postup ďalej bol katastrofou vytlačíte ci lístok ako na úrade a čakáte vôbec sa nezohľadňuje vas další návazny let takze ľudia co majú prestup o 8 hodín sú kľudne uprednostnení proste kto prv príde na rad toho umiestnia do voľného iného lietadla...

Dátum cesty: júl 2018
1  Poďakujte používateľovi SilviaN1894.