“Vrelé privítanie na palube čokoládkou.”
Recenzia Lufthansa

Zrecenzované: 28. marca 2018

Všetko prebehlo v najlepšom poriadku, občerstvenie bolo vo forme sendviču. Kamaráti spali, tak som zobral aj pre nich, letuška mi vyšla v ústrety.

Dátum cesty: február 2018
Poďakujte používateľovi GabrielF4565.
Napísať recenziuRecenzie (35 595)

Zrecenzované: 22. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Pohodlne sedadla oddelene od eco class, 2 jedla na vyber, napojovy servis, vela filmov a hudby, lepsie sluzby ako v economy a hlavne velky priestor na nohy.

Dátum cesty: február 2018
Poďakujte používateľovi michalz.
Zrecenzované: 28. júna 2017

Lietadlo bolo čisté a personál bol milý a pozorný. Snažil sa splniť naše požiadavky, aj keď tieto neboli nad rámec poskytovaných služieb. Let bol pokojný a v lietadle sme sa cítili pomerne komfortne, aj keď to bola ekonomická trieda. Oproti airbusom bolo v našom Boeingu relatívne dostatok miesta. Takže aj keď časovo dlhý let nám ubehol celkom dobre. Spoločnosť doporučujem.

Dátum cesty: marec 2017
    • Registrácia a nástup do lietadla
1  Poďakujte používateľovi pschmidt149.
Zrecenzované: 14. mája 2017

Lietadlo bolo štandardne vybavené, čisté, jedlo priemerné. Personál milý, aj keď niektoré letušky neboli najmladšie. Let prebiehal pokojne.

Dátum cesty: máj 2017
Poďakujte používateľovi Edmund B.
Zrecenzované: 28. septembra 2016

Letelo sa mi veľmi dobré. V ponuke filmov boli aj také, ktoré sa hrali v kinách pred štvrťrokom. Pri väčšine bohužiaľ chýbali titulky, ale to mne až tak nevadilo. Môj monitor bol veľmi nešikovný, pretože často neregistroval môj dotyk a keď aj áno, tak nie vždy zareagoval. To je však výnimka, potvrdzujúca pravidlo!
Priestor na nohy bol vyhovujúci. Aj počas osemhodinového letu som musel vstať, iba keď som púšťal spolucestujúceho na jeho miesto. Škoda, že pitie dávajú v tých pidi pohárikoch a človek zase rýchlo vysmädne, ale inak to bol fakt super zážitok :D

Dátum cesty: september 2016
Poďakujte používateľovi RomanU118.