“Len priemer”
Recenzia Emirates

Zrecenzované: 9. novembra 2018

Strava nič moc, výber z dvoch hlavných jedál. Biele mäso v korenenej omáčke, akú som nečakala, mi nechutilo, ani som nedojedla. Nebolo mi z toho dobre a letiac v lietadle som lietala aj na toalety. K jedlu som nemala nárok ani na jednu maličkú plechovku spritu(7up), hoci letušky iným rozdávali celé plechovky coly a piva. Mne naliali do plastového pohárika ani nie deci a pol spritu a viac som nedostala, hoci som si pýtala rovnako ako iní colu a pivo a tí svoje dostali aj nadmieru (jeden pán sediaci o dve sedadlá ďalej napr. aj viac plechoviek piva). Pritom z týchto troch nápojov určite nie sú na pitie v lietadle najvhodnejšie práve pivo a cola. Pri toaletách síce bola tečúca pitná voda z kohútika, ale príliš studená a s pohárikmi asi najmenšími na svete, tak na dva malé glgy a určite nie na normálne zahasenie smädu. Kto chce piť obyčajnú vodu (alebo sprite), odporúčam kúpiť si na letisku pred odletom podľa dĺžky letu, ako som to pri vode prezieravo urobila aj ja. Z čaju a kávy sa smäd neuhasí, z iných nealko nápojov sa nemusí ujsť, ak vôbec z daného nápoja majú pri nakladaní do lietadla aspoň nejakú tú fľašku, krabicu či plechovku. Starostlivosť o pasažierov počas letu nebola nič extra. Počas cca päť a pol hod. letu sa chodili letušky minimálne pýtať pasažierov, či niečo nepotrebujú, mňa sa nepýtali ani raz, hoci pri iných letoch ma neobchádzajú. Veľmi som ich tam ani nevidela chodiť. Dosť veľký výber rôznych filmov, hudobných žánrov a hier bol väčšinou v AJ. Priestor v uličke medzi sedadlami som čakala širší a nie úzky ako v menších lietadlách. Vankúš som nepotrebovala, ani deku, lebo v lietadle bolo napodiv dosť teplo a ani tam neťahalo. Slúchadlá som ani nečakala inak, ako v originálnom balení, čo je bežné. Dosť skoro pred pristátím brali slúchadlá, ale nič sa nestalo, ak sa hneď neodovzdali. Ja som si svoje ešte nechala a po pristátí som ich odložila na sedadlo. Rovnako tak sa to dalo aj s dekami. Toalety nehodnotím, lebo pri štarte sú čisté so všetkým, čo tam má byť. Počas letu čistota v nich je už vizitkou pasažierov, aj rozhádzaný papier po zemi, aj voda mimo umývadla, hoci odtok je dobrý, voda nestrieka a papierové utierky nechýbajú...

Dátum cesty: október 2018
Poďakujte používateľovi luba414.
Napísať recenziuRecenzie (45 622)

Zrecenzované: 2. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Let Hanoj-Dubaj, Boeing 777-300, z dovodu indispozicie clena posadky meskanie 2 hodiny, meskanie na prilete do Dubaja sa skratilo na 1h. Emirates necakane poskytol voucher na obcerstvenie v hodnote 8$ co na letisku v Hanoji znamenalo dat si double cheeseburger so zmrzlinou :-). Let poloprazdny, bez turbulencii, fantasticky.

Let Dubaj-Vieden, Airbus A380, prijemny servis, standardne sluzby v kvalite Emirates.

Dátum cesty: október 2018
Poďakujte používateľovi michalz.
Zrecenzované: 18. septembra 2018

Je prijemne letiet, mat nielen pocit a aj vediet, ze cas straveny na palube lietadla je komfortny. Privitanie zakaznika, poskytnutie informacii, doplnkove palubne sluzby su prejavom ucty k zakaznikovi. Tesim sa na dalsi let.
Ucta k zakaznikovi ma vela farieb, komplexna skala sa vola Emirates.

Dátum cesty: apríl 2018
Poďakujte používateľovi mirec927.
Zrecenzované: 30. júna 2018

Economy v Emirates je naozaj na vysokej úrovni. Priateľský personál, čistota lietadla a poskytované služby sú na jednotku. Zábavný systém v podobe monitorov na sedadlách sa postará o to, že vám aj dlhé lety prejdú pomerne rýchlo. Ak nie je angličtina vašou silnou stránkou, majú dokonca v ponuke aj niekoľko českých filmov. Na sedadlách vás bude čakať deka, vankúšik a slúchadlá. Masku na spanie bohužiaľ ani počas nočných letov neponúkajú, musíže si zobrať vlastnú. Občerstvenie bolo zdarma a ponuka bola bohatá, avšak ak máte záujem o vegetariansku verziu, treba si predobjednať (pred check-in!), počas letu sú iba mäsité možnosti.

Dátum cesty: jún 2018
    • Registrácia a nástup do lietadla (napr. efektivita, služby na vstupe)
Poďakujte používateľovi Kristína O.
Zrecenzované: 30. júna 2018

absolutna spokojnost a komfort!
letiet s nimi je ako uzivat si masaz,,velmi vela miesta,vyborne jedlo,kovove pribory,velky vyber napojov.henesy,johny wolker,jameson,bayleys ruska vodka vsetko v poldecovych flaskach,4 druhy piva a viina.medzinarodny personal moznost dohovorit sa 16 jazykmi.cracery,sladkosti,hracky pre deti.nocny balicek z nafukovaciou opierkou hlavy ponozkami a inymi drobnostami.velmi priestorne toalety,vela miesta v ulickach.personal viac ako dobry.absolutna spokojnost!!!!

Dátum cesty: júl 2017
Poďakujte používateľovi fernandeza28.