“Let na Bali”
Recenzia Emirates

Zrecenzované: 6. decembra 2017

Výborná a ústretová spoločnosť, aj 12hodinový let sa vďaka servisu zdá oveľa kratší, kopec filmov, hier a seriálov v databáze, furt vám dávajú jedlo a pitie
jediné malé negatívum bolo jednotvárne jedlo, ale nič, čo by sa nedalo dobehnúť neskôr na letisku alebo fľaštičkou za letu :)

Dátum cesty: september 2017
    • Registrácia a nástup do lietadla
1  Poďakujte používateľovi Passport678796.
Napísať recenziuRecenzie (61 537)

Zrecenzované: 6. decembra 2017

Letu na trase Viedeň - Dubaj a späť nemôžem nič vytknúť. Komfort pre cestujúcich bol zabezpečený, letušky boli veľmi milé a usmiate, žiadny problém sa počas letu, pri nástupe i výstupe nevyskytol. Let bol úžasný, Airbus 380 bol bezpečný, sedela som pri okne, výhľad bol úchvatný.

Dátum cesty: október 2017
Poďakujte používateľovi mariagubiniova.
Zrecenzované: 25. októbra 2017

S Emirates som letel prvý krát na Bali a medzi tým som už narazil na mnoho iných aeroliniek. Emirates prekonali absolútne všetko, letel som Airbusom A380 a Boeing 777, obe lietadlá komfortné, na to, že to bola ekonomická trieda aj dostatok miesta na nohy. Jedlo a pitie zadarmo (aj alkohol na príjemný spánok :)). Profesionálny personál. Všetko vynikajúce! A "Welcome on board, and welcome to the ICE" mi ešte dlho chodilo hlavou.

Dátum cesty: september 2017
    • Registrácia a nástup do lietadla
2  Poďakujte používateľovi eyeskiller.
Zrecenzované: 6. septembra 2017

Samé plusy iba...pohodlné velké luxusné lietadlo,dobrá strava,podušky a deky k nočnému letu,online služby,video,akékolvek nápoje, milé letušky,presné odlety...takto to má vyzerať.

Dátum cesty: júl 2017
    • Registrácia a nástup do lietadla
1  Poďakujte používateľovi sadko222.
Zrecenzované: 31. augusta 2017

Odčekovali sme sa vopred on-line. Z Budapešti do Dubaja sme leteli bežným Airbusom a z Dubaja do Bangkoku A380. bol to úžasný zážitok. Dostatok priestoru aj v ekonomickej triede. Skvelý catering. Zhodou okolnosti nás obsluhovala milá letuška zo Slovenska. Dostali sme samozrejme aj amenity kit. Let bol pohodlný, hladký.

Dátum cesty: apríl 2017
    • Registrácia a nástup do lietadla
1  Poďakujte používateľovi emikulova.