“Bali”
Recenzia Emirates

Zrecenzované: 25. októbra 2017

S Emirates som letel prvý krát na Bali a medzi tým som už narazil na mnoho iných aeroliniek. Emirates prekonali absolútne všetko, letel som Airbusom A380 a Boeing 777, obe lietadlá komfortné, na to, že to bola ekonomická trieda aj dostatok miesta na nohy. Jedlo a pitie zadarmo (aj alkohol na príjemný spánok :)). Profesionálny personál. Všetko vynikajúce! A "Welcome on board, and welcome to the ICE" mi ešte dlho chodilo hlavou.

Dátum cesty: september 2017
    • Registrácia a nástup do lietadla
2  Poďakujte používateľovi eyeskiller.
Napísať recenziuRecenzie (61 537)

Zrecenzované: 6. septembra 2017

Samé plusy iba...pohodlné velké luxusné lietadlo,dobrá strava,podušky a deky k nočnému letu,online služby,video,akékolvek nápoje, milé letušky,presné odlety...takto to má vyzerať.

Dátum cesty: júl 2017
    • Registrácia a nástup do lietadla
1  Poďakujte používateľovi sadko222.
Zrecenzované: 31. augusta 2017

Odčekovali sme sa vopred on-line. Z Budapešti do Dubaja sme leteli bežným Airbusom a z Dubaja do Bangkoku A380. bol to úžasný zážitok. Dostatok priestoru aj v ekonomickej triede. Skvelý catering. Zhodou okolnosti nás obsluhovala milá letuška zo Slovenska. Dostali sme samozrejme aj amenity kit. Let bol pohodlný, hladký.

Dátum cesty: apríl 2017
    • Registrácia a nástup do lietadla
1  Poďakujte používateľovi emikulova.
Zrecenzované: 30. augusta 2017

výborné jídlo, klasické příbory, zábava na palubě - filmy, hudba, hry, letadlo A380 - žádné turbulence

Dátum cesty: marec 2017
Poďakujte používateľovi Vafina78.
Zrecenzované: 11. júla 2017

Let s Emirates bol super strava výborná , letušky ochotné, milé A380 super priestor v lietadle ,B777-500 už menej miesta ale aj tak veľmi pohodlné.

Dátum cesty: máj 2017
    • Registrácia a nástup do lietadla
1  Poďakujte používateľovi LukasGono.