“zážitok”
Recenzia Emirates

Zrecenzované: 6. septembra 2017

Samé plusy iba...pohodlné velké luxusné lietadlo,dobrá strava,podušky a deky k nočnému letu,online služby,video,akékolvek nápoje, milé letušky,presné odlety...takto to má vyzerať.

Dátum cesty: júl 2017
    • Registrácia a nástup do lietadla
1  Poďakujte používateľovi sadko222.
Napísať recenziuRecenzie (61 537)

Zrecenzované: 31. augusta 2017

Odčekovali sme sa vopred on-line. Z Budapešti do Dubaja sme leteli bežným Airbusom a z Dubaja do Bangkoku A380. bol to úžasný zážitok. Dostatok priestoru aj v ekonomickej triede. Skvelý catering. Zhodou okolnosti nás obsluhovala milá letuška zo Slovenska. Dostali sme samozrejme aj amenity kit. Let bol pohodlný, hladký.

Dátum cesty: apríl 2017
    • Registrácia a nástup do lietadla
1  Poďakujte používateľovi emikulova.
Zrecenzované: 30. augusta 2017

výborné jídlo, klasické příbory, zábava na palubě - filmy, hudba, hry, letadlo A380 - žádné turbulence

Dátum cesty: marec 2017
Poďakujte používateľovi Vafina78.
Zrecenzované: 11. júla 2017

Let s Emirates bol super strava výborná , letušky ochotné, milé A380 super priestor v lietadle ,B777-500 už menej miesta ale aj tak veľmi pohodlné.

Dátum cesty: máj 2017
    • Registrácia a nástup do lietadla
1  Poďakujte používateľovi LukasGono.
Zrecenzované: 27. júna 2017

Leteli sme viackrát s Emirates,potvrdili vysokú úroveň služieb...aj ked hovorim viacerýmu jazykmi vždy ocením u Emirates,že sa na palube dá dohovoriť mnohými jazykmi a že na začiatku letu vymenujú dostupné jazyky pre daný let...ocenil som aj ochotu letušky pomôcť manželke ked jej bolo nevoľno...každopádne doporučujem.

Dátum cesty: máj 2017
    • Registrácia a nástup do lietadla
2  Poďakujte používateľovi Blažej P.