“Typický EasyJet”
Recenzia easyJet

Zrecenzované: 5. septembra 2017

Nič extra. Klasická nízkonákladovka. Otravujú počas letu s možnosťou kúpiť si občerstvenie a neskôr aj kúpiť si duty free produkty.

Poďakujte používateľovi 19PS84.
Napísať recenziuRecenzie (35 848)

Zrecenzované: 20. augusta 2017

Spiatočnú letenku sme si kupovali dostatočne vopred, takže sme stihli dobré ceny. V lietadle poskytujú občerstvenie, personál príjemný, let bezproblémový, dokonca na ceste späť sme síce odlietali neskôr, ale skôr sme pristáli. Pre nenáročných skvelá voľba.

• Registrácia a nástup do lietadla (napr. efektivita, služby na vstupe)
Poďakujte používateľovi Barbora S.
Zrecenzované: 27. júna 2017

Letenky som kúpila asi mesiac popredu za super cenu. Čím neskôr, tak tým sú drahšie, tak to zväčša býva. Hneď som si kúpila aj spiatočné letenky. V cene som mala príručnú batožinu a samozrejme kabelku. Na letisku im vadil môj ruksak, ktorý som mala namiesto kabelky, tak som ho musela dať do kufra (príručná batožina), ale inak v pohode. Kto nestihol jesť alebo piť na letisku, môže si samozrejme zakúpiť niečo pod zub aj v lietadle, dá sa platiť aj kartou. Let bol v pohode a naozaj nemám čo vytknúť. Podľa mňa sa to naozaj oplatí letieť do rôznych destinácii za menej peňazí, na luxus si nepotrpím, takže nepotrebujem kúpiť letenky draho.

Poďakujte používateľovi macka2004.
Zrecenzované: 21. februára 2017

Rozhodol som sa dovolenkovať na azúrovom pobreží, spoznať Nice, Canes , aj Monako avšak zo slovenska to bolo drahe tak som zvolil trasu Košice Luton a odtiaľ easyJetom do Nice . Leteckej spoločnosti nemôžem vytknúť nič a cena ? spiatočná letenka pre dvoch 90 Libier

• Registrácia a nástup do lietadla (napr. efektivita, služby na vstupe)
Poďakujte používateľovi Peter B.
Zrecenzované: dnes