“Bulgaria air?”
Recenzia Bulgaria Air

Privítali nás zamračené letušky, bez pozdravu. Lietadlo vyzeralo už na ohľad veľmi staré. Aj zvonku, aj z vnútra. Bolo dosť špinavé. Občerstvenie- kroisant a pohár nejakého nealkonapoja. Ale bez problémov sme prileteli do Kalabrie aj spät

Dátum cesty: júl 2019
Poďakujte používateľovi Alena R.

Zrecenzované: 1. septembra 2019

Let prebehol v poriadku. Bulharské letušky boli milé, dohovárali sme sa po anglicky. Občerstvenie a pitie počas letu boli za poplatok. Celkovo všetko prebehlo v poriadku. Pri ceste naspäť sme však mali meškanie asi 40 minút (pátrali sme po "chýbajúcej" členke, ktorá však v lietadle sedela). A nakoniec sme ešte ďalšiu skoro hodinu čakali na letisku v Bratislave na batožinu. Ale prežili sme. Na môj strach z lietania boli lety s touto spoločnosťou v pohode. Až som nadobudla pocit, že tento strach pomaly opadáva.

Dátum cesty: august 2019
Poďakujte používateľovi DianaDi99.
Zrecenzované: 11. augusta 2019

Pohodlný let, počasie počas letu bolo slnečné až polooblačné, turbulencie iba mierne - aj to iba cestou späť domov na Slovensko.

Poďakujte používateľovi Marrtinek25.
Zrecenzované: 10. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Let bol super, hladky vzlet a aj pristavanie, bez turbulencii. Dostali sme na obcerstvenie vodu/dzus, mohli sme si dat aj kavu/ caj a k tomu este 1 croasant, co vsetko bohate staci na 1 h 25 min let. :)

Poďakujte používateľovi MichaelaP1064.
Zrecenzované: 11. augusta 2018

typický charterový let na krátku vzdialenosť, personál ok, občerstvenie otras - keks, a 200ml džúsu..

Dátum cesty: júl 2018
Poďakujte používateľovi KlaudiaP1731.