“Zrušili nám let - oznámili nám to hod. pre odletom a ani cez právnikov sa nám nepodarilo dostať odškodnenie nezaplatili”
Recenzia Austrian Airlines

rušili nám let - oznámili nám to hod. pre odletom a ani cez právnikov sa nám nepodarilo dostať odškodnenie nezaplatili ani euro za túto udalosť - na letisku nám ani nepovedali dôvod prečo bol let zrušený a kvôli podpalubnej batožine ktorú nám dali späť aj keď sme nechceli museli sme druhý deň prísť o dve hodiny skôr a znova ju odovzdávať.

Dátum cesty: marec 2019
Poďakujte používateľovi JustJohny.
Napísať recenziuRecenzie (7 404)

Toto bola moja prvá skúsenosť s touto leteckou spoločnosťou, čo sa týka letu bol som spokojný, všetko prebehlo bez problémou a načas, servis na úrovni.

Dátum cesty: máj 2019
Poďakujte používateľovi benzene84.
Zrecenzované: 9. septembra 2019

Pohodovy let, vela miesta na sedenie, teple jedlo a vino biele, cervene a pivo a samozrejme nealko. Vkusne oblecene letusky, pohodove, ale pre prechod burky sme pri odleteli sedeli v lietadle vyse hodiny.

Poďakujte používateľovi Krasnadovka.
Zrecenzované: 17. augusta 2019

S touto spolocnostou sme leteli po dlhsom case a boli sme milo prekvapeni. Vsetko prebehlo hladko bez problemov vratene nakupu letenky cez net, check-inu, boardingu. dokonca sme dostali maly snack a zdarma napoje. Urcite o mnoho lepsie ako s low costom.

• Registrácia a nástup do lietadla
Poďakujte používateľovi Ivana B.
Zrecenzované: 20. júla 2019

So spoločnosťou Austrian Airlines som letela prvýkrát a musím skonštatovať, že som bola do veľkej miery spokojná: sedadlá a vybavenie ekonomickej triedy boli veľmi pohodlné, personál príjemný. Jedlo taktiež v poriadku. Veľmi dobrá skúsenosť.

Poďakujte používateľovi Guide685828.