“priama linka Vieden do MIAMI”
Recenzia Austrian Airlines

Zrecenzované: 14. marca 2018

Austrian airlines cista klasika,nic viac.jedlo standartne aj napoje.nefungujuce televizory,ani mapa trasy lietadla nefungovala.

Dátum cesty: február 2018
Poďakujte používateľovi Qatuska.
Napísať recenziuRecenzie (8 120)

Zrecenzované: 23. februára 2018

vyuzivame aj niekolkokrat do roka, na let Vieden/ Hurghada. Dlhodobo sme spokojni so sluzbami aj s personalom. Dokonca si ani nespominam na situaciu, ze by sme niekedy mali meskanie. Trocha je vidiet, ze sa zacalo setrit na jedle, nocny let, alebo skory ranny, uz su len bagety, ale na tie 4 hodinky, a hlavne na zabavenie sa pocas cesty to urcite staci. Napoje na vyziadaie kludne aj opakovane, bez problemov Palubny personal profesionalny, usmievavy, snazia sa splnit vam co mozu. Odporucam

Dátum cesty: júl 2017
Poďakujte používateľovi JarkaO5.
Zrecenzované: 4. februára 2018

Naozaj spoločnosť s ktorou rád cestujem - pohodlné cestovanie, profesionálny prístup a jednoducho zatiaľ žiaden problém.

Dátum cesty: február 2018
Poďakujte používateľovi 153viktorc.
Zrecenzované: 7. januára 2018

Austrian airlines je taký klasický štandard. Milí a profesionálny personál, ale nič viac. Dnes, vo vysokej konkurencii by to chcelo lepšie jedlo a väčší sortiment nápojov. Chýba mi aj pestrejší sortiment novín či časopisov.

Dátum cesty: jún 2017
    • Registrácia a nástup do lietadla
1  Poďakujte používateľovi ivet95.
Zrecenzované: 27. decembra 2017

S Austrian Airlines som letela uz viac krát. Spokojnosť s touto leteckou spolocnostou, len pri tomto poslednom lete sa mi zdalo ze jedlo nie je take ake byvalo. na ceste spat Miami-Vieden na ranajky dali jednu mafinu - pred tym byval vzdy sendvic. ale celokovo hodnotim velmi pozitivne.

Dátum cesty: december 2017
Poďakujte používateľovi conquest21.