“Let s Air France”
Recenzia Air France

Zrecenzované: 6. septembra 2017

Odbavenie v Prahe - doporučujem urobiť online chek in , je to výhodné , že si môžte vybrať ešte voľné sedadlá ,potom je to priamo na letisku rýchlejšie a jednoduchšie . Medzikontinentálny let -Paríž - Boston: Služby na palube boli primeranej úrovni ,menu ponúkali aj pre vegetariánov, stewardi ochotní.Odlety z Paríža meškali , ale len jednu hodinu . tam aj naspäť. Letisko v Paríži, k odletom mimo Šenghen, so službami a prostredím na vysokej úrovni .

Dátum cesty: august 2017
Poďakujte používateľovi beatanemec.
Napísať recenziuRecenzie (31 924)

151931 924 recenzií

Zrecenzované: 2. septembra 2017

Dobre sluzby, mily personal, cesta ubehla prijemne a pomerne rychlo. Letusky boli prijemne, ustretove,

Dátum cesty: máj 2017
    • Registrácia a nástup do lietadla
Poďakujte používateľovi Jana S.
Zrecenzované: 5. augusta 2016

Let z Viedne do Paríža bol OK. Po prílete pred obedom na letisko CDG, sme sa presunuli na checking. OK. Plánovaný odlet bol ak sa nemýlim 13:15 ((13:25))
Najskôr okolo 12:15-12:20 vypísali, že let bude meškať 60minút. Po pár minútach už svietilo meškanie 120minút. Začali sme byť nervózni. Nedalo nám to a išli sme sa o 13:00 spýtať, čo sa deje. Manželka položila otázku po anglicky. Najskôr odpovedal pán lámanou angličtinou, že je porucha na lietadle a čakajú súčiastku - ďalší let ju mal priviesť.
Pokračoval však v debate so svojim kolegom vo francúzštine, že čo iné mal povedať, keďže je pokazený motor a súčiastka príde okolo 18tej hodiny, a budú radi ak to stihnú opraviť aspoň do 21vej hodinidy, aby lietadlo mohlo okolo 22:15 odletieť. To ma naštvalo, že nepovedal manželke pravdu.
Prihovoril som sa mu po francúzky, že ako to myslí s pokazeným motorom, prečo by to malo trvať tak dlho? => Zostal prekvapený, zaskočený - ospravedlňoval sa mi ... a že netušil, že by sme mohli rozumieť po francúzky. Potom mi povedal povedal pravdu čo je so strojom. A ako to vyzerá. .... Takže sme sa zobrali na poldenný výlet do centra Paríža. A naozaj, odlet bol až okolo 23:00.

Dátum cesty: máj 2016
    • Registrácia a nástup do lietadla
1  Poďakujte používateľovi MikulasGardian.
Zrecenzované: 1. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Zrecenzované: 9. apríla 2018 cez mobilné zariadenie