“Spokojnosť”
Recenzia Aeroflot

Zrecenzované: 2. apríla 2018

Letela som s Aeroflotom tretí krát a opäť som bola spokojná. Na palube sa nepodáva alkohol, čo však nepovažujem za problém. Jedlo bolo ok a dobre padla zmrzlina :-) Let z Viedne cez Moskvu do Shangahaja.

Dátum cesty: marec 2018
Poďakujte používateľovi m0nika33.
Napísať recenziuRecenzie (15 287)

Zrecenzované: 25. septembra 2017

Chcem sa podeliť o maximálnu spokojnosť so spoločnosťou Aeroflot. Vynikajúci servis, ochota personálu. To že je zakázané podávanie alkoholu nepovažujem za nevýhodu, skôr naopak. Časy odletov a príletov presne načas, nové lietadlá. Určite s touto spoločnosťou poletím aj nabudúce.

Dátum cesty: september 2017
    • Registrácia a nástup do lietadla
1  Poďakujte používateľovi JaroslavL11.
Zrecenzované: 2. septembra 2017

Spokojnosť. Leteli sme z Viedne do Moskvy a z Moskvy na Kubu. Všetko prebehlo v poriadku, pilot zvládol let na jednotku, dokonca aj v predstihu. Som veľmi spokojná s touto leteckou spoločnosťou, určite budem odporúčať.

Dátum cesty: október 2016
    • Registrácia a nástup do lietadla
3  Poďakujte používateľovi Navigate662588.
Zrecenzované: 16. marca 2017

vynikajúce, čistota v lietadle, príjemný personál, žiadne meškanie, cena porovnateľne nižšia oproti iným spoločnostiam

Dátum cesty: júl 2016
    • Registrácia a nástup do lietadla
2  Poďakujte používateľovi Navigate662588.
Zrecenzované: 18. februára 2017

Mám nalietané mnoho hodín rôznymi spoločnosťami a služby sú v podstate porovnateľné, teraz chcem vyjadriť obdiv a vďaku posádke A 320 Ruských aerolínií na trase Viedeň-Moskva keď pristátie vzhľadom na zlé poveternostné podmienky bolo zvládnuté bravúrne a s prehľadom....

Dátum cesty: február 2017
    • Registrácia a nástup do lietadla
3  Poďakujte používateľovi Štefan Č.