“Všetko super”
Recenzia Air Cairo

Zrecenzované: 15. septembra 2019

Neviem čo všetci nadávajú na Air Cairo, my sme mali bezproblémový let, na úrovni Smart Wings dokonca by som povedal že ešte lepšie. Jedlo podávajú teplé a máte na výber z hovädzieho alebo kuracieho mäsa.

Dátum cesty: september 2019
Poďakujte používateľovi PeterH9233.
Napísať recenziuRecenzie (1 294)

Zrecenzované: 24. augusta 2019

Let z Bratislavy plánovaný na 19,45 bol realizovaný s výrazným meškaním. Odleteli sme až o 01,30 hod. Kompenzáciou mal byť poukaz na sumu 6 EUR za ktorý ste mohli kúpiť len v jednej predraženej kaviarni umiestnenej tesne pred odletovými bránami.
Spiatočný let z Hurgady mal "len" 20 min. meškanie na odlete, ale do Bratislavy priletel načas. Personál v lietadle veľmi odmeraný a neochotný. Bol som svedkom, že cestujúci si prosil ešte jeden pohár Coly, ale bolo mu stewardom oznámené, že má nárok len na jeden. Jedlo priemerné a lietadlá´majú najkrajšie časy už dávno za sebou. Na budúce si dobre rozmyslím, či budem využívať služby tejto leteckej spoločnosti.

Poďakujte používateľovi JurajB156.
Zrecenzované: 19. augusta 2019

príjemný personál ktorý nám doprial velmi pokojný a skorý prílet do Egypta nám aj chutne navaril a staral sa o nás .

Poďakujte používateľovi HelenaR1698.
Zrecenzované: 14. augusta 2019

Po krátkom čase opäť AirCairo a opäť bez problémov.Cesta tam i späť načas s primeraným servisom, vrátane teplého jedla , kávy, čaju a nealko nápoja.V porovnaní s inými nizkonákladovkami jednoznačne lepšia voľba.Doporučujem.

• Registrácia a nástup do lietadla
Poďakujte používateľovi Milan T.
Zrecenzované: 5. augusta 2019

Neviem čo tu všetci repcú na Air Cairo. My máme iba pozitívnu skúsenosť. Odlietali sme na minútu presne. Personál milý a ústretový. Na výber z dvoch jedál. Jedlo super.
Lietadlo síce troška taršie, ale zato priestoru na nohy naozaj veľa. Ono platí, že čím novšie lietadlo, tým menej miesta. A bonus naviac: lietadlo naplnené tak na 60%, takže kopec aj voľných sedadiel. S AirCairo sme leteli už viackrát. Raz sme meškali cca 2 hod., ale to je myslím si celkom normálne. Poletíme s nimi zas.

Poďakujte používateľovi Getaway728381.