“Príjemný let egyptskou leteckou spoločnosťou.”
Recenzia Air Cairo

Zrecenzované: 7. apríla 2018

Pravidelná linka Hurghada - Bratislava a späť. Lietadlo Airbus A320. Profesionálny prístup celej posádky. Bezproblémový let s mimoriadne kultivovaným pristátím. Na rozdiel od najpoužívanejšej leteckej spoločnosti v našich končinách, sa na palube v rámci ceny letenky podáva teplá strava. Keďže ide o spoločnosť z moslimskej krajiny, na výber je hovädzina a kuracina. A za tým veľký výber nealko nápojov.

Dátum cesty: apríl 2018
    • Registrácia a nástup do lietadla
2  Poďakujte používateľovi Iwanko.
Napísať recenziuRecenzie (1 359)

Zrecenzované: 6. decembra 2017

Air Cairo touto leteckou spoločnosť som už letela 2x ale teraz z Viedne do Šarm aš -Šajch ,Egypt . Bola som spokojna z celkovými službami ponuknutýmí v lietadle počas celého letu. až do príletovej destinacie.

Dátum cesty: september 2017
    • Registrácia a nástup do lietadla
3  Poďakujte používateľovi MAGDALENA11111.
Zrecenzované: 6. decembra 2017

Využila som Air Cairo prvý krát a bola som milo prekvapená- relatívne chutné teplé jedlo a neobmedzené nealko. Dokonca nám dali aj miesto pri núdzovom východe. Ostatné miesta však mali dosť málo miesta na nohy, tiež mi chýbali monitory s nejakou zábavou alebo aspoň s informáciami o lete. V Bratislave aj v Hurghade bol chaos pri check ine.

Dátum cesty: október 2017
Poďakujte používateľovi wrongica.
Zrecenzované: 19. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Náš let z Viedne do Hurghady bol naplánovaný o 18:15 .Najprv nám oznámili , že náš let bude meškať 1 hodinu . Po asi 1 hodine nás pustili do lietadla , no kapitán lietadla nám oznámil , že si musí ešte vybaviť nejaké plány tak sme ostali v lietadle sedieť ďalšiu 1 hodinu . O 20:15 sme vzlietli . Leteli sme typom lietadla Airbus . Po asi 2 hodinách sa začala podávať večera . Na výber boli 2 druhy mäsa. Let trval približne 3h:44m .

Let späť do Viedne mal meškal približne 15 minút. Leteli sme s typom lietadla boeing 737 AMC .Taktiež po 2 hodinách sa začal podávať obed. Na výber boli 2 druhy mäsa s cestovinami a s ryžou . Personál lietadla bol milý a usmievavý. Let trval 3h:55m.

Dátum cesty: jún 2017
    • Pomer kvality a ceny
4  Poďakujte používateľovi travelworld777.
Zrecenzované: 6. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Let touto spoločnosťou hodnotím neutrálne. Pacil sa mi príjemný a presný let, pristátie, sympatické a usmievavé letušky,podávanie nápojov 2x za let na ceste do Marsa Alam. Chýbali však obrazovky a informácie o lete,kde sa práve nachádzame.
Let z Marsa Alam hodnotím ako jednu katastrofu- meškanie a odloženie letu o celú hodinu a pol, hnusne letisko s neprijemnymi zamestnancami a nekonečnými kontrolami,odporný a namyslený personál na palube-jednej letuske som mala normalne chuť naplut na face,podávanie napojov 1x za celý let,špinavé sedadlá aj výklopné podnosy. Pozitivny bol iba let a výsuvné obrazovky. Zgerba egyptská to je

Dátum cesty: november 2017
    • Pomer kvality a ceny
1  Poďakujte používateľovi JanaL1122.