“Cyprus Airways”
Recenzia Cyprus Airways

Cesta z Košíc do Larnaky a späť s touto leteckou spoločnosťou prebehla bez meškania. Lietadlo síce udržiavané, ale staré. Niektoré sedadlá poškodené. Miesto na nohy stiesnené. Občerstvenie iba za poplatok. Personál bol milý.

• Registrácia a nástup do lietadla
Poďakujte používateľovi paulina h.

Zrecenzované: 31. júla 2019

Cestovali sme s rodinou na dovolenku z Košíc na Larnaku. Cestovali sme touto leteckou spoločnosťou. Čo nás zarazilo, občerstvenie v lietadle nie je zadarmo . Máte tam na výber pár druhov bagiet , teplú alebo studenú po 5 € jedna. Ale sú celkom chutné.V lietadle bolo čisto. Veľmi príjemný personál. Sedadlá neboli najpohodlnejšie, ale dnes sú také už pomali v každom lietadle. Meškanie nebolo žiadne . Za mňa úplný priemer.

Poďakujte používateľovi Lietadlo.

Dátum cesty: september 2019