“Tailwind Airlines”
Recenzia Tailwind Airlines

Let z Košíc do Ercanu s medzipristátím v Antalyi prebehol bez problémov. Bez problémov prebehol aj spiatočný let. Staršie lietadlo Boeing 737 bolo čisté, ale lepšie časy má už za sebou. Sedenie pre malý priestor na nohy bolo dosť nepohodlné. Počas oboch smerov letu podávané studené, cestou späť aj teplé jedlo a nápoje. Personálu nemožno nič vytknúť. Časy odletov v obidvoch smeroch boli dodržané.
Na dlhšie trvajúci let asi radšej inou spoločnosťou.

Dátum cesty: september 2019
Poďakujte používateľovi paulina h.

Zrecenzované: 10. septembra 2019

Na tohtoročnú dovolenku - destinácia Severný Cyprus, Rezort Salamis Bay conti s miestom príletu na letisko Ercan sme leteli leteckou tureckou spoločnosť Tailwind Airlines. Ide o menšiu a menej známu leteckú spoločnosť, ktorá lieta so staršími strojmi Boening s kapacitou 180 miest. Celkovo hodnotím túto spoločnosť : miesto pre nohy - priemerné, vnútorné vybavenie - priemerné, vystupovanie palubného personálu a občerstvenie - nadštandardné kvalita vzletu a pristávanie kapitánom lietadla - veľmi dobré. Let celkovo prebehol bezproblémovo a za veľmi priaznivých poveternostných podmienok. Jediným nedostatkom letu na Severný Cyprus je nutné medzipristátie na letisku Antálya. To je však dané tým, že Severocyperská Turecká republika je medzinárodne uznaná iba Tureckom a letisko Ercan nie je z tohto dôvodu medzinárodným letiskom. Let z Antálye do Ercanu - Cyprus je regionálnym letom. Táto okolnosť spôsobuje celkové predĺženie letu zhruba o jednu hodinu (pristávanie, odlet, kontrola lietadla, tankovanie a striedanie palubného personálu).

Dátum cesty: august 2019
1  Poďakujte používateľovi Filip48.
Zrecenzované: 29. augusta 2019

Leteli sme s touto spoločnosťou na cyprus. Lietadlo v katastrofálnom stave, špinavé neupratané v oboch smeroch, sedadlá poškodené. Miesto na nohy minimálne. Takisto už majú lietadlá tejto spoločnosti aj niečo za sebou. Po ceste späť 3 hodinové meškanie kvôli zlému technickému stavu lietadla. Jediné plus je milí personál a šikovní piloti.

Poďakujte používateľovi Veronika3214.
Zrecenzované: 25. augusta 2019

Staršie lietadlo Boeing 737-4Q8, TC-TLC-už má niečo za sebou, ale zatiaľ funguje spoľahlivo :). Servis v pohode, časy odletov a príletov dodržané...

• Pohodlie sedadla
    • Služby zákazníkom
    • Jedlo a nápoje
    • Priestor na nohy
    • Zábava počas letu
    • Pomer kvality a ceny
    • Registrácia a nástup do lietadla
Poďakujte používateľovi Explorer798956.
Zrecenzované: 27. júla 2019

Leteli sme z Bratislavy do Antalye o 7:15 lietadlo nám meškalo 20minút nastúpili sme do lietadla letušky milé a príjemné malý priestor na nohy ale museli sme to niak zvládnuť pristáli sme šťastne aj cesta späť bola v pohode let do Antalye trvá 2h35m tak šťastné kilometre☺

Dátum cesty: júl 2019
Poďakujte používateľovi lukaskubica.