“Katastrofa”
Recenzia FlyEgypt

Let 15: 15 s medzipristatim v Rumunsku a prichodom do Viedne 20: 45.
Pocas celeho letu nam bol ponuknuty poharik vody .........Ani jedlo ani voda navyse. Ked som si pytala vodu do flase lebo mi bolo zle tak steward pozeral ako puk.
Pytali sme si aj neake obcerstvenie ci sa neda kupit vraj nemali,neda sa.
V Rumunsku bola pauza vyse 30 minut kym dotankuje, nepustili nas ani von, nemohli sme ist ani na WC, ani sme nemali nic pod zub ani vodu.
OTRASNE PODMIENKY

Dátum cesty: september 2019
Poďakujte používateľovi Misel007.

Zrecenzované: 28. júla 2019

Celkom dobrá spoločnost FlyEgypt išiel som s ňou prvý krat z Bratislavy do Hurghady letušky milé priestor na nohy priemerné len ja si myslim čo bola nevýhoda za ten let tak malo jedla len malá bagetka s keksom a džusom ale inač odporúčam

Dátum cesty: máj 2019
3  Poďakujte používateľovi lukaskubica.
Zrecenzované: 16. júla 2019

Druha dovolenka s FlyEgypt a tentokrat bez vyhrad.Novsie,mensie a cistejsie lietadlo.Let v pohode,iba spiatocny odlet sa omeskal,ale nie vinou FlyEgypt.Tam sme mali kapitanku s makkym pristatim,spat kapitan s tvrdym pristatim.Posadka mlada,mila,sympaticka(letusky z minuleho roka).Odporucam...

Dátum cesty: júl 2019
    • Registrácia a nástup do lietadla
2  Poďakujte používateľovi PeBe1977.
Zrecenzované: 22. marca 2019

Lietadlo vo vnútri staršie, čistota - mohla byť aj lepšia, prvý let v roku 2017 bolo občerstvenie vo forme teplého jedla, no v roku 2018 už len maličké suché občerstvenie. Na 4 hodiny letu dosť málo. WC síce čisté ale napriek tomu páchnuce. Posádka veľmi milá a usmievavá.

Dátum cesty: júl 2018
    • Registrácia a nástup do lietadla
1  Poďakujte používateľovi Radka12.
Zrecenzované: 7. októbra 2018

Let bol v poriadku, hlavne išiel načas tam aj späť. Lietadlo úplne v pohode, aj ked starsie, ale čisté. Prvýkrát som videla personál oblečený v klasických rifliach a nie v rovnošate, ale to len konštatujem, nie, že by mi to vadilo. Všetci sa milo správali k cestujúcim. Aj ked let trvá len štyri hodiny, bolo podané malé občerstvenie. Hocikedy sa s nimi rada "zveziem" v budúcnosti.

Dátum cesty: september 2018
    • Registrácia a nástup do lietadla
2  Poďakujte používateľovi janahaverova.